11₺
19 LİTRE DAMACANA
Her Marka Damacana Değişimi ÜcretsizYapılır!
Dengeli mineral yapısı ve Noche Madencilik - Bademler A.Ş. güvencesi ile Kırşehir - Mucur yöresinden çıkarılan Ayrıdağ Badem Pınarı Suyunu beğeninize sunmaktayız.
Kendine has tadı ile içimi kolay olan bu nadide suyumuz, en ileri teknoloji ve hijyenik imkânlar ile el değmeden tüketici ile buluşmaktadır.

SAĞLIKLI BİR İNSAN GÜNDE KAÇ LİTRE SU TÜKETMELİDİR.
Ortalama sıcaklıklarda yaşayan sağlıklı bir yetişkinin günlük olarak kaybettiği ve yerine koyması gerektiği su miktarı ortalama 2,5 litredir. Bu ihtiyacın bir kısmının muhtelif yiyecekler yolu ile alındığını varsayarak bir yetişkinin günde en az 1,5 litre su içmesi gerektiği söyleyebiliriz. Bu miktar beslenme uzmanlarınca yetişkinlere tavsiye edilen asgari miktardır.
Ancak hamilelerin daha fazla su tüketmeleri gerekmektedir. Bebeği bütünüyle çevreleyen, kan plazması hacminin artışını destekleyen ve anne sütü oluşumuna yardımcı olan amniyotik sıvının (%98-99'u sudan oluşan) üretilmesi için ekstra su ihtiyacı doğar.
BADEM PINARI SU
ANALİZ SONUÇLARI
Su ve Tüp Sipariş için
 
Copyright © 2019 All Rights Reserved.  Uluçam Ticaret  
Sosyal Medya
русскоговорящих гидов в стамбуле русскоговорящий гид в анталии kapadokyada kahvaltı cappadocia tours nevşehir sigorta nevşehir evden eve nakliyat